1 listopada 2014

Mamy nowy sprzęt na szkolenia

 

Pisaliśmy niedawno, że w ramach projektu Grant na lepszy start udało nam się otrzymać dofinansowanie na rozwój naszej fundacji. Zaplanowaliśmy przeznaczyć je na zakup sprzętu niezbędnego do prowadzenia szkoleń. Zrobiliśmy rozeznanie najpierw wśród znajomych fachowców jakie urządzenia będą najlepsze, a nastepnie z listą zakupów zabraliśmy się za przeglądanie asortymentu sklepów zarówno stacjonarnych jak i internetowych, Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła nam łódzka firma Lapis Bis, która nie tylko zaproponowała najatrakcyjniejszą cenę, ale także podjęła się realizacji całości zamówienia w ciągu zaledwie kilku dni.


W skład zestawu wszedł laptop z plecakiem, drukarka ze skanerem, projektor oraz ekran projekcyjny. Dzięki temu, że oferta była naprawdę konkurencyjna, udało nam się w ramach oszczędności kupić jeszcze porządne głośniki, bo każdy wie, że częstym problemem na szkoleniach jest niska jakość dzwięku z laptopowego głośniczka.


Sprzęt jest rewelacyjny i już za kilka dni przetestować go będziemy mogli na zajęciach, jakie mamy zaplanowane dla uczniów gimnazjum nr 47.


Dziękujemy firmie Lapis Bis za elastyczność i profesjonalne podejście do realizacji zamówienia. Cieszymy się, że mogliśmy nasze pieniądze zostawić w lokalnej, łódzkiej firmie.