7 grudnia 2014

Planszówkowe Pionkogranie w Mikołajki

W sobotę 6 grudnia w klubokawiarni Niebostan zorganizowaliśmy Planszówkowe Pionkogranie. Ideą imprezy było zachęcenie, aby rodzice wraz z dziećmi odkryli na nowo świat gier planszowych. To był zaczarowany dzień. Przyszło wiele osób, które wspólnie z nami miło spędziły czas. Było dużo śmiechu, miłych słów i ciepła. Podczas imprezy zbieraliśmy również gry planszowe i puzzle dla świetlic środowiskowych. Nie spodziewaliśmy się tak dużego wsparcia i zaangażowania wielu osób. Dzięki Wam te Mikołajki były tak bardzo udane!!!

Dlatego tak bardzo chcemy podziękować wszystkim osobom, organizacjom pozarządowym oraz mediom za bezinteresowną pomoc przy naszym przedsięwzięciu :-)

Dziękujemy przede wszystkim Wydawnictwu Egmont Polska za przekazanie gier do wspólnego pionkogrania i wielu gier planszowych dla świetlic środowiskowych z Łodzi.
Podziękowania składamy również panu Tomaszowi z Gralni, który towarzyszył nam ze swoimi grami podczas tego dnia i wspierał tłumacząc ich zasady.
Dziękujemy Stowarzyszeniu Tkalnia oraz Stowarzyszeniu Inicjatyw Miejskich Topografie za przekazanie ogromnej liczby gier planszowych dla świetlic.