Projekty

Projekty, w których bierzemy udział: 
  • Wspólnota lokalna i organizacje obywatelskie razem dla dzieci

Organizator:
Termin: czerwiec 2016 r. - grudzień 2018 r.
Opis:
Przygotowanie po ukończonych szkoleniach partycypacyjnej diagnozy potrzeb dzieci 0-10 lat na terenie miasta Łodzi.
Organizator: 
Termin: Od listopada 2014 roku do czerwca 2015 roku.

Opis:
Udział w szkoleniach z bezpiecznego korzystania z komputera, telefonu, Internetu. Nauka, jak działają nowe technologie; jakie konsekwencje dla każdego z nas i dla naszego otoczenia ma codzienna aktywność w sieci; jak chronić siebie i najbliższych przed zagrożeniami, które się z tym wiążą.


  • Kompetentni i aktywni ekonomicznie
Organizator:
Europejskie Centrum Edukacji Społecznej przy Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS
Termin: 01.08.2014 - 31.12.2014
http://www.eces.pl/index.php/projekty/12-projekty/projekt-kompetentni-i-aktywni-ekonomicznie-szkolenia

Opis:
Wsparcie indywidualne dla NGO w formie indywidualnego programu rozwoju ekonomicznego wspieranego w formie coachingu przez wyspecjalizowanych doradców, w tym także wsparcie edukacyjne w formie szkoleń mające na celu zwiększenie wiedzy w zakresie przedsiębiorczości społecznej.

  • Grant na lepszy start
Organizator: Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS
Termin: 01.10.2014 - 31.11.2014
http://www.grantnalepszystart.pl/

Opis:
Udzielenie dofinansowania na rozwój organizacji EduKABE Fundacja Kreatywnych Rozwiązań poprzez zakup sprzętu i materiałów niezbędnych do realizacji planowanych działań.  • Daj się poznać i zrozumieć - cykl szkoleń kompetencyjnych dla przedstawicieli organizacji pozarządowych
Organizator: Fundacja Kamila Maćkowiaka
Termin: 01.09.2014 - 30.11.2014
http://www.fundacjamackowiaka.org/fundacja-kamila-mackowiaka-serdecznie-zaprasza-przedstawicieli-organizacji-pozarzadowych-dzialajacych-na-terenie-wojewodztwa-lodzkiego-na-bezplatne-szkolenia-oraz-doradztwo/

Opis:
Szkolenia jak korzystnie zaprezentować swoją organizację w mediach i podczas wszelkich wystąpień publicznych, jak stworzyć ofertę, która zainteresuje sponsorów oraz gdzie szukać dodatkowych środków finansowych. Zakres zajęć: komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna, wystąpienia publiczne, tożsamość w organizacji, doradztwo w zakresie zewnętrznego pozyskiwania środków.