Wspieraj nas!

Szanowni Państwo,
podstawą naszych działań są różnego rodzaju projekty, na realizację których udaje nam się od czasu do czasu pozyskać dofinansowanie. Wiele zadań realizujemy jednak własnym sumptem, finansując z własnych kieszeni materiały dla dzieciaków, dojazdy na warsztaty, a także szkolenia, w trakcie których zyskujemy wiedzę, którą chętnie dzielimy się z uczestnikami naszych zajęć. Jeśli macie chęć wesprzeć nas chociażby niewielką darowizną, zapraszamy do wpłaty za pośrednictwem portalu SięPomaga.pl, korzystając z poniższego formularza.Jest także sposób by wspierać nasze działania zupełnie bezkosztowo! Możemy otrzymać od Państwa darowiznę za każdym razem, gdy kupujecie coś w internecie. I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zostaną zrobione zakupy, przekaże część ich wartości na nasze konto.

Jedyne, co trzeba zrobić to:
1. Wejść na https://fanimani.pl/edukabe/ i kliknąć “Wspieram”
2. Wybrać sklep, w którym chcecie zrobić zakupy.
3. Zrobić zakupy tak jak zawsze - EduKABE otrzyma część wartości zakupów. To naprawdę proste!

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem można śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w Internecie i wspierać ważne cele.Pomarańczowy banner


Można także po prostu zrobić przelew na nasze fundacyjne konto. W tytule przelewu prosimy wpisać "darowizna na cele statutowe". Nr rachunku bankowego: 35 1140 2004 0000 3202 7520 9393 (mBank SA, O. Bankowości Detalicznej).

Dziękujemy za wsparcie!
EduKABE Fundacja Kreatywnych Rozwiązań